листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за 47-ма седница на Собрние на акционери


0.0.0. Јавен повик за свикување на Собрание на акционери на Охридска банка АД Скопје_2021.pdf

Објавено на: 24.03.2021 14:11:34
Документ БР.: DOC_10109-14/2021
Урнек: Јавен повик за собрание