листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за добиено решение за поведување на претходна постапка за испитување на условите за  отварање на стечајна постапка над РЖ Институт АД-Скопје


Известување за поведување на претходна постапка за отварање на стечајна постапка.docx

Објавено на: 25.03.2021 14:10:12
Документ БР.: DOC_10191-269/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации