листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука од Надзорен одбор за назначено лице за контакт со инвентитори 


Odluka za lice za kontakt so investitori AM AD.pdf

Објавено на: 25.03.2021 14:11:11
Документ БР.: DOC_10191-270/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации