листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020-31.12.2020 година.xls

Објавено на: 25.03.2021 14:30:13
Документ БР.: DOC_26445-109/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.