листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01.2020-31.12.2020 година.doc

Објавено на: 25.03.2021 14:30:13
Документ БР.: DOC_10191-271/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации