листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани консолидирани финансиски извештаи за РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период од 01,01-31,12,2020 година


берза 01.01-31.12.2020 КОНСОЛИДИРАН.18,03,2021.xls

Објавено на: 26.03.2021 14:19:02
Документ БР.: DOC_26445-110/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.