листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 26.03.2021 14:40:47
Документ БР.: DOC_26445-111/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.