листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД и Подружниците 01.01.-31.12.2020.pdf

Објавено на: 26.03.2021 14:47:05
Документ БР.: DOC_10191-275/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации