листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Врз основа на член 32, став 3 од Правилата за котација, во прилог на ова објава доставуваме Одлука за лице назначено за контакт со инвеститори.


Odluka_pretstavnik_investitori.pdf

Објавено на: 29.03.2021 08:03:18
Документ БР.: DOC_10191-276/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации