листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционерите за 2020г.


јавен повик 28.04.2021.pdf

Објавено на: 29.03.2021 09:18:57
Документ БР.: DOC_10109-17/2021
Урнек: Јавен повик за собрание