листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за поделба на 54,25% обични акции на РИК СИЛЕКС АД  КРАТОВО по основ на оставнина 


ИЗВЕСТУВАЊЕ_.pdf

Објавено на: 29.03.2021 14:09:47
Документ БР.: DOC_10191-277/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации