листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи Јануари-Декември 2020 година.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари-Декември 2020 година.xls

Објавено на: 29.03.2021 15:00:38
Документ БР.: DOC_26445-112/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.