листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи Јануари -Декември 2020 година


Образложение за остварените резултати на Група Фершпед Јануари-Декември 2020 година.docx

Објавено на: 29.03.2021 15:00:38
Документ БР.: DOC_10191-280/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации