листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Материјали за собрание на акционерите за 2020г.


1.1Финансиски извештаи за 2020г. од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 29.03.2021 14:37:29
Документ БР.: DOC_12304-5/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи