листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ 08.05.2021


ЈАВЕН ПОВИК08.05.21.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:15:25
Документ БР.: DOC_10109-19/2021
Урнек: Јавен повик за собрание