листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАТЕРИЈАЛИ ЗА СОБРАНИЕ 08.05.2021


materijalisob08.05.21.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:15:25
Документ БР.: DOC_13285-37/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери