листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Povik za sobranie


povik za sobranie.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:12:42
Документ БР.: DOC_10109-18/2021
Урнек: Јавен повик за собрание