листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог објавуваме Решение од судот во Охрид со кое се одбива предлогот за отварање на стечајна постапка над Трудбеник АД Охрид


Resenie_sud1.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:53:44
Документ БР.: DOC_10191-284/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации