листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran fin. izvestaj


Revidirani finansiski izvestai za 2020 godina.pdf

Објавено на: 31.03.2021 09:17:51
Документ БР.: DOC_12304-8/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи