листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи  01.01.-31.12.2020


Консолидирани финасиски извештаи 31.12.2020.xls

Објавено на: 31.03.2021 14:46:05
Документ БР.: DOC_26445-121/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.