листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

ве известуваме дека лица за контакт со инвеститори согласно Одлуката на МАКОТЕКС АД Скопје

е Сашо Стрезоски, контакт телефон 070 213 656,

e-mail : strezoski @makotex.com.mk


Одлука за лице за контакт за МАКОТЕКС АД Скопје.pdf

Објавено на: 31.03.2021 15:03:52
Документ БР.: DOC_10191-299/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации