листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидиран неревидиран финансиски извештај за период 01.01.-31.12.2020


Образложение 01.01-31.12.2020 Makospedkon-1.doc

Објавено на: 31.03.2021 15:12:31
Документ БР.: DOC_10191-300/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации