листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2020


31.12.2020 Konsolidiran.xls

Објавено на: 31.03.2021 15:12:27
Документ БР.: DOC_26445-122/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.