листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај


12 mesecni konsolidiran izveshtaj.xls

Објавено на: 01.04.2021 08:22:32
Документ БР.: DOC_26445-123/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.