листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2020 година


01.01-31.12.2020 konsolidiran.xls

Објавено на: 01.04.2021 09:15:03
Документ БР.: DOC_26445-124/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.