листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2020 година 

од АД ЕВРОПА- СКОПЈЕ


Образложение 01.01-31.12.2020 год. консолидирани1.docx

Објавено на: 01.04.2021 09:46:59
Документ БР.: DOC_10191-305/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации