листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01-31.12.2020 


Консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -31.12.2020.xls

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_26445-125/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.