листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 01.01-31.12.2020


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -31.12.2020.doc

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_10191-306/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации