листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020


12 mesecni izvestai konsolidirani 2020.xls

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_26445-126/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.