листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Корегиран неревидиран финансиски извештај 01.01.-31.12.2020 година. Корекцијата е направена поради грешка во годината. Наместо 2021, период за кој се известува треба да стои 2020 година.


Берза Консолидација 31.12.2020.xlsx

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_26445-128/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.