листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување на лица за контакт со инвеститорите


Берза лице за контакт Алек.pdf

Објавено на: 01.04.2021 14:10:08
Документ БР.: DOC_10191-311/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации