листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објавување на ГОДИШНИ НЕРЕВИДИРАНИ , КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2020 година


Допис до МСЕ - АУТОМАКЕДОНИЈА АД - 12М консолидирани ФИ.pdf

Објавено на: 02.04.2021 14:46:56
Документ БР.: DOC_10191-316/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации