листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen Povik Do akcioneri.jpeg

Објавено на: 02.04.2021 15:40:07
Документ БР.: DOC_10109-20/2021
Урнек: Јавен повик за собрание