листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех за АД Грозд Струмица за период од 01.01.2021-31.03.2021


3Месечни известувања- AD Grozd 2021.xls

Објавено на: 06.04.2021 14:10:59
Документ БР.: DOC_12294-1/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.