листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2020


12M konsolidiran 01.01.2020 - 31.12.2020.xls

Објавено на: 09.04.2021 14:34:40
Документ БР.: DOC_26445-131/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.