листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ
Финансиски извештаи – консолидирани, неревидирани (01.01.2020 – 31.12.2020)


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 09.04.2020 - 12М КОНСОЛИДИРАН.pdf

Објавено на: 09.04.2021 14:34:43
Документ БР.: DOC_10191-330/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации