листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери 11.05.2021 година.docx

Објавено на: 12.04.2021 09:06:09
Документ БР.: DOC_10109-22/2021
Урнек: Јавен повик за собрание