Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акции


Izvestuvanje za promena na sopstvenos na akcii.docx

Објавено на: 13.04.2021 14:10:24
Документ БР.: DOC_10191-335/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации