Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na akcioneri na datum 27.05.2021


javen povik.pdf

Објавено на: 13.04.2021 14:28:13
Документ БР.: DOC_10109-23/2021
Урнек: Јавен повик за собрание