листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки од Собрание на акционери. Ревизорскиот извештај ќе биде објавен откако ќе биде комплетиран од страна на Ревизорот


predlog odluka 1-20'.doc
predlog odluka 2-20'.doc
predlog odluka 6-20ќ.doc

Објавено на: 13.04.2021 14:28:22
Документ БР.: DOC_13285-44/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери