листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


ЈАВЕН ПОВИК ЗА АКЦ.СОБРАНИЕ ЗА 2020 година.doc

Објавено на: 13.04.2021 14:56:08
Документ БР.: DOC_10109-24/2021
Урнек: Јавен повик за собрание