Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик за учество на XV Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 15.04.2021 08:40:33
Документ БР.: DOC_10109-25/2021
Урнек: Јавен повик за собрание