листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Материјал за XV Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2021.pdf

Објавено на: 15.04.2021 08:40:37
Документ БР.: DOC_13285-46/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери