листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен извештај за работењето во 2020 година

Ревидираните финансиски извештаи ќе бидат објавени до 20.04.2021 година


ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2020.doc

Објавено на: 15.04.2021 14:59:12
Документ БР.: DOC_13285-48/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери