листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери 18.05.2021 година.pdf

Објавено на: 16.04.2021 09:00:53
Документ БР.: DOC_10109-26/2021
Урнек: Јавен повик за собрание