листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлози од акционери со над 5% сопственост


podatoci_za_predlozeni_kandidati_za_NO.pdf

Објавено на: 16.04.2021 14:10:55
Документ БР.: DOC_13285-50/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери