листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


Јавен повик 2020.pdf

Објавено на: 20.04.2021 09:01:21
Документ БР.: DOC_10109-31/2021
Урнек: Јавен повик за собрание