листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери 


Javen povik 1-1.jpg
Javen povik 2.jpg

Објавено на: 20.04.2021 09:10:12
Документ БР.: DOC_10109-32/2021
Урнек: Јавен повик за собрание