листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известувања во врска со склучена спогодба за присоединување


Објава согласно член 33 од Правилата за котација-20.04.2021.docx
Известување согласно член 522 став 1 од Законот за трговски друштва.docx
Објава согласно член 522 став 3 од Законот за трговските друштва.doc

Објавено на: 20.04.2021 14:10:35
Документ БР.: DOC_10191-347/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации