листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери

 


Јавен повик 2021.doc

Објавено на: 21.04.2021 09:25:35
Документ БР.: DOC_10109-36/2021
Урнек: Јавен повик за собрание